Półkolonie i obozy dla dzieci
kurs języka hiszpańskiego hiszpański Olsztyn

Imprezy latino

  Szkoła Języka Hiszpańskiego La Puerta to jedyna taka szkoła językowa w Olsztynie, która oprócz wysokiej jakości kształcenia zapewnia swoim uczniom wspaniałą zabawę i wiele atrakcji podczas imprez organizowanych w olsztyńskich klubach.

    Zabawa rozpoczyna się od degustacji wspaniałych i rzadko spotykanych drinków hiszpańskich – calimocho, tinto de verano :). Po prawdziwie ciepłym przywitaniu naszych gości, rozpoczynamy karaoke, by jeszcze lepiej wczuć się w gorący hiszpański klimat. Następnie zapraszamy wszystkich do tańca - nikt nie podpiera ścian na naszych imprezach! Dodatkowo, podziwiać można profesjonalnych tancerzy i tancerki, którzy również porywają naszych gości do tańca, prezentując latynoską zumbę, la tungę, salsę, tango argentino, flamenco!

    Dla najlepszych tancerzy-amatorów szkoła podarowuje miesięczne kursy tańca, oraz upominki.

   Jeśli nie udało Ci się zgarnąć nagrody w tanecznej konkurencji, jest okazja do wygrania miesięcznych kursów językowych w naszej szkole, podczas konkurencji ,,mini-lekcja hiszpańskiego’’, gdzie np. najpiękniej lub najoryginalniej wyznając miłość po hiszpańsku, możesz wykazać się swoim talentem językowym J

    Po tak wielu atrakcjach, pora coś zjeść J. La Puerta zaprasza więc na poczęstunek – tortilla de patatas oraz tapas przyrządzane przez prawdziwego kucharza kolumbijskiego!

  

Jako Ambasador najlepszej szkoły języka hiszpańskiego w Olsztynie La Puerta i zarazem współorganizator imprez, a także uczeń szkoły - szczerze polecam!”

Monia


"Imprezy w La Puercie są jak w słonecznej Hiszpanii: gorąca atmosfera, latynoska muzyka, warsztaty zumby i pyszne drinki! Jeśli chcesz tego wszystkiego spróbować, nie możesz przegapić kolejnej szkolnej imprezy!"

Kaśka


 "Hej. Imprezy latino są super. Nawet dla tych którzy nie za bardzo tańczą na parkiecie :) Zawsze można popatrzeć na tańczące dziewczyny. Pozdrawiam"

 Artur