Półkolonie i obozy dla dzieci
kurs języka hiszpańskiego hiszpański Olsztyn

Kursy ERASMUS

 

 Erasmusie!

          Wyjeżdżając do obcego kraju przydałoby Ci się kilka nowych umiejętności. Przede wszystkim umiejętność posługiwania się językiem tego kraju przynajmniej w stopniu komunikatywnym czy swobodnego poruszanie się w życiu codziennym wśród nowych obyczajów kulturowych.

 

         Nasi studenci korzystający z programu Erasmus z pewnością chętnie zaczerpną dodatkowych informacji na temat funkcjonowania szkół wyższych w Hiszpanii, przebiegu zaliczeń, egzaminów semestralnych czy poznają podstawowe słownictwo związane z konkretnym kierunkiem studiów.

 

          Aby to wszystko Wam zapewnić, nasze kursy będą prowadzone przez polskiego i hiszpańskiego lektora. Dodatkowo zorganizujemy spotkanie z „byłym Erasmusem”, który doświadczył już tego wszystkiego i chętnie podzieli się z Wami praktycznymi radami, które podpowiedzą Wam jak w pełni korzystać z tego co oferuje Erasmus i życie studenckie w Hiszpanii.

 

          Zaopiekujemy się Wami kompleksowo a do tego zaproponujemy 700 zł za cały semestr (promocja dotyczy dwóch semestrów!) oraz wszytskie materiały dodatkowe GRATIS!

 

          Zajęcia będzie prowadził doświadczony i wymagający lektor, który  wyśmiecinie przygotuje Was do wyjazdu do Hiszpanii!

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

          Program i metodologia kursu: