Półkolonie i obozy dla dzieci
kurs języka hiszpańskiego hiszpański Olsztyn

Szkolenia dofinansowane z BUR

Szanowni Państwo,

Centrum La Puerta posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych. BUR (Baza Usług Rozwojowych) umożliwia dofinansowanie usług szkoleniowych i doradczych ze środków z Europejskiego Funduszu Społecznego. Dofinansowanie do szkoleń wynosi nawet 80% i jest skierowane do mikro, małych i średnich przedsiębiorców (zatrudniających do 250 pracowników).

 

Oferujemy SZKOLENIA JĘZYKOWE jak również  INNE SZKOLENIA ZAWODOWE. Prosimy o wysłanie zapytania odnośnie szkolenie jakim są Państwo zainteresowani, a my  przedstawimy cennik każdego indywidualnego szkolenia. Jesteśmy w stanie przeprowadzić każde szkolenie potrzebne w Państwa firmie.

 

Aby Państwo mogli skorzystać z dofinansowania firma musi zostać zarejestrowana w Bazie Usług Rozwojowych oraz trzeba wypełnić dokumentację zgłoszeniową do projektu, którą trzeba złożyć do operatora ( jednostki finansującej). Założeniem konta w BUR oraz wypełnieniem dokumentacji zajmujemy się MY.

 

Warunki korzystania z dofinansowania są następujące: klient po zakończonym szkoleniu przelewa na konto firmy szkolącej 100% ceny i w ciągu  około 2/3 tygodni otrzymuje zwrot 80% kwoty od operatora (jednostka finansująca).