Półkolonie i obozy dla dzieci
kurs języka hiszpańskiego hiszpański Olsztyn

Wakacyjne kursy hiszpańskiego 2019

(kursy ruszają od min. 6 osób)​

 

 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych PROMOCJI na kursy wakacyjne, w trakcie których jest zrealizowany ten sam program który obejmuje w roku szkolnym, jednak w wakacje w dużo niższej cenie.

 

 

Kurs poczatkujący A1:

 

Serdecznie zapraszamy na intensywny kurs wakacyjny z j. hiszpańskiego na poziomie podstawowym.

 

Kurs obejmuje materiał z całego poziomu A1, jest zakończony egzaminem a każdy uczeń otrzyma Certyfikat.

 

Kurs poprowadzi doświadczona i bardzo ceniona lektorka Malwina, stosująca nowoczesne technologie w nauczaniu, wykształcona w kierunku iberystycznym, zakochana w kulturze hiszpańskiej :). Jest nauczycielem j. hiszpańskiego również w szkołach państwowych gdzie uczy go z pasją dzieląc się z uczniami wiedzą na temat kultury i zwyczajów w Hiszpanii. W wolnych chwilach tańczy w rytmach salsy i bachaty a wieczory spędza czytając powieści Carlosa Ruiza Zafona.

 

Malwina Gorzelańczyk

 

Czas trwania:  08.07.2019r. – 02.08.2019

Tryb: 3x w tyg. po 4h lek.: pon-śr-pt w godz. 16:30-19:45 (przez 4 tygodnie)

Cena: 540 zł

 

II termin :

 

Czas trwania:  05.08.2019r. – 30.08.2019r.

Tryb: 3x w tyg. po 4h lek.: pon-śr-pt w godz. 16:30-19:45 (przez 4 tygodnie) - wstępna propozycja

Cena: 540 zł

 

 

Po naszym kursie nabędziesz następujące umiejętności:

 

 

Kurs konwersacyjny:

 

Kurs konwersacyjny dla osób potrafiących posługiwać się językiem hiszpańskim w nieskomplikowanych sytuacjach, znających czasy przeszłe.

 

Każda lekcja rozpoczyna się powtórką poprzedniego materiału oraz wprowadzeniem nowego słownictwa i utrwaleniem go poprzez różnorodne gry i zabawy aktywizujące. Następnie ćwiczymy rozumienie ze słuchu oraz wymowę poprzez ćwiczenia łamiące bariery w mówieniu. Każdy uczeń będzie wypowiadał się na każdych zajęciach prowadząc rozmowę z lektorem, w pracy w parach, dyskusji grupowej lub indywidualnej wypowiedzi. Kurs nie zakłada prac domowych ani powtarzania materiału w domu (aczkolwiek nie zabrania :)), wszystkie potrzebne umiejętności trenujemy w czasie lekcji.

 

Kurs prowadzony przez Julio Herasme, otwartego i bardzo empatycznego nativo, który nie jednego polskiego ucznia doprowadził do perfekcji w posługiwaniu się j. hiszpańskim :). Pomimo ukończenia studiów na kierunku Stosunków Międzynarodowych od wielu lat zajmuje się nauczaniem. Oprócz dużego wkładu włożonego w posługiwanie się j. hiszpańskim naszych rodaków, Julio również doskonale szkoli w latynoskich formach tanecznych.

 

 

Czas trwania:  11.07.2019r. – 05.09.2019

Tryb: 1x w tyg. (czwartki) po 3h lekcyjne 17.30-19.45 (przez 8 tygodni)

Cena: 290 zł

 

Po naszym kursie nabędziesz następujące umiejętności:

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)